O NAS:

Największy Kanadyjsko – Polski serwis o kulturze

Organizator POLCANART , 2013  |  Montreal


Jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami Kultury. Pragniemy, żeby informacje o ciekawych wydarzeniach kulturalnych, które są organizowane w Kanadzie i w Polsce trafiały skutecznie do ich odbiorców. Wykorzystujemy do tego celu najnowsze technologie komunikacji i przekazu. W dobie globalizacji i cyfryzacji skuteczny przekaz jest postawą sukcesu każdego działania. Dlatego postanowiliśmy skupić nasze działania na wykorzystaniu nowych technik przekazu dla dobra, jakim jest KULTURA.

Ideą naszych działań jest i będzie szeroko pojęta informacja o wszystkich ważnych i ciekawych inicjatywach kulturalnych, spotkaniach, czyli o tym wszystkim, co w kulturze jest ważne i godne polecenia tu w Kanadzie, ale też w Polsce. Nie ograniczamy naszych działań tylko do pojedynczych czy lokalnych wydarzeń, ale będziemy informować szerzej żeby każdy widz i meloman mógł wybrać to, co go w danym momencie interesuje. Liczymy na współpracę wszystkich podmiotów, do których kierujemy naszą ofertę. Czekamy też na Państwa sugestie i uwagi.

Ważne informacje!

Żeby skutecznie i szybko Twoja oferta została opublikowana w naszym serwisie, wyślij ją jak najszybciej do nas na e-maila - liczy się kolejność zgłoszeń.

Pamietaj!

Teraz już nie musisz już wysyłać wielu e-maili - zrobimy to za Ciebie. Szukaj nas też na Facebooku i Twiterze.

Tags: kutura

Filed Under: kontakt